Turystyka

Wypoczynek na miarę marzeń

Miejscowości wypoczynkowych w naszym kraju mamy ogromną ilość. W każdej z tych miejscowości oczywiście mamy do czynienia z niezliczoną wręcz ilością obiektów noclegowych o zróżnicowanym standardzie.

To powoduje, że czasem można mieć przysłowiowy ból głowy z wyborem miejsca i obiektu noclegowego, w którym się będzie przebywać podczas urlopu. Jeśli ktoś uwielbia górskie klimaty, wędrówki po szlakach, jazdę na nartach, podziwiania majestatycznych szczytów, to nie może nie udać się do Zakopanego, nie może nie odwiedzić Tatr. Skoro już będzie w tym miejscu, to nie może nie wziąć pod uwagę oferty noclegowej Elkowych Domków.

Jest to kompleks pięciu domków wykonanych z drewnianych bali, idealnie pasujących do regionalnej tradycji, komponujących się z otaczającą przyrodą i zapewniających wyjątkowy klimat pobytu. Domek z bali VIP, domek z bali Komfort, Domek pod Gubałówką, Szałas pod Gubałówką oraz Apartament Hrabiego.

Wskazaliśmy na konkretne nazwy konkretnych obiektów, aczkolwiek to, co należy o nich powiedzieć, to na pewno wysoki stopień komfortu i wygody w każdym z nich. Każdy z domków jest bogato wyposażony, każdy z owych domków jest przeznaczony na ściśle określoną ilość osób, każdy również posiada obok siebie przygotowane miejsce do zaparkowania samochodu.

Nie może zabraknąć również miejsca na grilla, dzięki czemu można urozmaicić swój pobyt. Domki te położone są w różnych częściach Zakopanego. Niektóre bliżej centrum miasta, inne bliżej wyciągów oraz stoków narciarskich. Przyglądając się szczegółom wyposażenia każdego z tych obiektów można mieć dylemat, na co się zdecydować.

Jednakże informacje zawarte na stronie internetowej znajdującej się pod adresem domki Zakopane mogą wszelkie wątpliwości rozwiać. Elkowe domki to nowoczesne obiekty, które jednak swoją architekturą sprawiają, że są bardzo przytulne i idealnie wtapiają się w otaczający krajobraz tatrzański Trudno jest naprawdę znaleźć bardziej wymarzone miejsce na wypoczynek.

Similar Posts