Budownictwo

Jak dobrać stolik kawowy do salonu

Posiadanie niewielkiego, podręcznego stolika, potocznie nazywanego „kawowym” nie jest koniecznym wyposażeniem salonu. Ale jest bardzo przydatny zwłaszcza, jeśli stół przy którym spożywamy posiłki jest w znacznej odległości i nie mamy możliwości w salonie postawienia gdziekolwiek kubka z kawą czy herbatą.

Stolik kawowy powinien być dobrany przede wszystkim do stylu pomieszczenia. Do nowoczesnych wnętrz możemy dobrać stolik o nieregularnych kształtach, w odważnych kolorach jak również wykonany ze sztucznych surowców. Do wnętrz bardziej klasycznych, jak również takich, które skupiają się na naturalnych materiałach, sprawdzą się stoliki wykonane z drewna oraz w stonowanych i jasnych kolorach. Niewielki stolik możemy również wykonać samodzielnie.

image_20170322_120831_40

Bardzo modne w ostatnim czasie stało się restaurowanie starych mebli, które po oszlifowaniu i pomalowaniu zyskują nowe życie i z powodzeniem mogą służyć nam przez kolejne lata. Stolik możemy także wykonać z drewnianych skrzynek czy drewnianych palet.

Similar Posts