Biznes

Najlepszy sposób na wybór odpowiedniego psa dla siebie

Jeśli chodzi o naukę, nigdy się nie zatrzymujemy.

Niezależnie od tego, czy będą to nowe techniki gotowania, czy nowe trasy jazdy, zawsze zdobywamy nowe informacje. Jeśli chodzi o psy, zawsze można się czegoś nauczyć. Ten artykuł zawiera dzisiejsze najważniejsze wskazówki, które pokazują wszystko o psach.Musisz zabezpieczyć swoją rezydencję przed psem. Musisz poszukać zagrożeń wokół domu, na które może napotkać Twój pies. Wszystkie środki czyszczące i leki powinny być poza zasięgiem psa. Powinieneś także znaleźć sposób na zabezpieczenie śmieci w miejscu, do którego Twój pies nie może się dostać, na przykład w szafce. Upewnij się, że w pobliżu twoich psów nie ma toksycznych roślin.Upewnij się, że Twoje zwierzę zostało spryskane lub wykastrowane. Twoje zwierzę może cieszyć się znacznie lepszym (i dłuższym) życiem. Zostało zweryfikowane przez badania, że ​​ta prosta procedura zmniejsza ryzyko raka i zapewnia również inne korzyści. Są również bardziej skłonni do pozostawania blisko domu, co zmniejsza ryzyko zgubienia się lub zranienia przez samochód lub inne zwierzę.Trzymaj się na wierzchu pcheł. Pchły mogą nie tylko wywołać infekcję u twojego psa, ale jeśli jeden zostanie połknięty, twój zwierzak może również dostać tasiemców. Najlepszy sposób na wybór odpowiedniego psa dla siebie

Porozmawiaj ze swoim weterynarzem o najlepszej metodzie zapobiegania, ale pamiętaj, że nie jest to jednorazowa transakcja.

Będziesz musiał kontynuować swoje wysiłki przez całe życie swojego zwierzaka.Mycie zębów psa jest ważne, ale nie jest łatwe. Jeśli Twój pies stawia opór, raz dziennie po prostu unieś usta i lekko pocieraj palcem zęby. Zrób to na początku szybko, a następnie zacznij wyciągać czas, który poświęcasz na wykonanie tej czynności. Pomoże im to przyzwyczaić się do tego procesu. Następnie możesz zacząć używać rzeczywistej szczoteczki i pasty do zębów.Powinieneś próbować nauczyć psa tylko jednej nowej komendy podczas każdej sesji treningowej. Nawet jeśli uważasz, że twój pies jest dobry w podchwytywaniu rzeczy i nie będzie miał z tym żadnych problemów, znacznie mniej dezorientuje tobie i jemu, jeśli skupisz się tylko na jednej rzeczy na raz.Bądź ostrożny, jeśli szukasz nowego psa na Craigslist lub innych ogłoszeniach. Wiele osób wyolbrzymia prawdę, aby rozładować problemy lub trudne kwestie treningowe, a Ty możesz skończyć z niemożliwą sytuacją na swoich rękach. Rozmawiaj tylko z osobami, które można zweryfikować za pomocą dokumentacji weterynaryjnej i wykazują pozytywne doświadczenie w obsłudze.Zabezpiecz swój dom przed wprowadzeniem do niego psa, tak jak w przypadku pełzającego malucha. Musisz przenieść wszystko, co toksyczne, na wyższą półkę i wziąć pod uwagę niebezpieczeństwo, jakie mogą stanowić rośliny, jeśli zostaną zgryzione przez twojego psa. Pamiętaj, że płyn przeciw zamarzaniu jest zabójczy, a pozostawianie na podłodze takich rzeczy jak pensy lub kredki może stanowić zagrożenie dla ciekawskich szczeniąt.Jeśli myślisz o adopcji psa, spróbuj wziąć kilka tygodni wolnego od pracy, aby spędzić trochę czasu ze szczeniakiem i nauczyć go kilku dobrych nawyków. Szkolenie szczeniaka i pomaganie mu w przyzwyczajeniu się do nowego środowiska będzie znacznie łatwiejsze, jeśli jesteś w domu.Natychmiast popraw złe zachowanie psa. Przymykanie na to oka tylko utrudnia naprawienie drogi. Musisz upewnić się, że twój pies jest szczęśliwy, że ma nad nim kontrolę, aby nikogo nie skrzywdził.Niektórzy ludzie lubią uczyć się przez czytanie, podczas gdy inni lubią uczyć się przez działanie. Musisz próbować uczyć się na dwa sposoby. Pierwszym z nich było przeczytanie tego artykułu, który już ukończyłeś. Po drugie, zaczynasz korzystać z porad, aby zobaczyć, które z nich działają dla Ciebie, a które nie, więc do dzieła!

Similar Posts