Terapia z użyciem światła dla młodej i zdrowej skóry

Jeśli twoja skóra wykazuje oznaki starzenia, ma nierówną pigmentację, brodawki lub wypryski, sesje terapii fotodynamicznej mogą być dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Jest to delikatny, nieinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry i wyleczenie jej z uszkodzeń słonecznych i innych chorób, które powodują nieestetyczny wygląd skóry.

Terapia z użyciem światła dla młodej i zdrowej skóry

Na czym polega terapia fotodynamiczna

Fototerapia lampami LED lub IPL wykorzystuje moc światła do leczenia określonych problemów w oparciu o korzyści płynące z różnych fal świetlnych. Niebieskie światło pomaga zwalczać bakterie powodujące wypryski. Zielone światło spowalnia produkcję melaniny i rozbija istniejącą melaninę, wyrównując piegi i inne nierówne pigmentacje cery. Bursztynowe światło zmniejsza stan zapalny, który może prowadzić do pajączków lub zaczerwienienia. Światło czerwone i podczerwone stymuluje produkcję kolagenu, pomagając skórze odmłodzić i naprawić oznaki starzenia lub uszkodzenia słoneczne, takie jak drobne linie i zmarszczki.

Terapia fotodynamiczna jest polecana do usuwania objawów chorób i innych nieprawidłowości skóry, takich jak rozjaśnianie plam starczych lub wątrobowych oraz przebarwień słonecznych, zmniejszenie widoczności zmarszczek, leczenie trądziku, zamykanie pajączków i popękanych naczyń włosowatych, redukcja przebarwień, brodawek i piegów. Fototerapia stymuluje również produkcję kolagenu i odnowę komórek skóry, aby była ona piękna i młoda. Zabiegi z użyciem światła są nieinwazyjne, bezbolesne, nie powodują pieczenia, kłucia ani innych dolegliwości, które mogą wystąpić podczas zabiegów inwazyjnych. Czas trwania zabiegów różni się w zależności od używanego światła i leczonego obszaru.

Większość ludzi potrzebuje serii zabiegów, aby uzyskać optymalne rezultaty, zwykle co najmniej dwa razy w tygodniu. W przypadku niektórych schorzeń będziesz potrzebować codziennych zabiegów takich jak terapia fotodynamiczna przez krótki czas, aby uzyskać pożądane wyniki, a następnie zabiegów przypominających, aby efekty trwały dłużej.

Similar Posts