Biznes

Bramy startowe – gdzie warto je zastosować?

Bramy startowe stałociśnieniowe to skuteczny sposób na reklamę firmy poprzez umieszczenie na powierzchni reklamowej nazwę czy logotypu np. organizatora jakiegoś eventu. Tego rodzaju bramy możemy spotkać w wielu miejscach, a ich skuteczność jest naprawdę zaskakująca. Czy wiesz, jakie są główne zastosowania bram stałociśnieniowych?

Brama startowa – czy tylko na start?

Brama startowa najczęściej kojarzy nam się z imprezami sportowymi, gdzie umieszczona jest na starcie jakiegoś wyścigu czy maratonu. Rzeczywiście, jest to jedno z częstszych zastosowań tego nośnika reklamowego. Okazuje się jednak, że nie jedyne. Równie dobrze można oznaczyć przy użyciu takiej bramy metę wyścigu czy np. wyróżnić wejście do jakiejś strefy na evencie, czy imprezie masowej. Możliwości zastosowania bram startowych jest całe mnóstwo, a oznaczenie startu jest tylko jedną z nich.

Jakie funkcje pełnią bramy startowe?

Jak sama nazwa wskazuje, bramy startowe wskazują, gdzie znajduje się start i meta wyścigu czy maratonu. Takie zastosowanie bramy jest funkcjonalne i praktyczne, warto jednak pamiętać, że istotą zastosowania tego rodzaju nośnika jest nie tyle nawigacja po trasie wyścigu, co skuteczna reklama. Brama startowa jest świetnym miejscem do wyeksponowania nazwy firmy np. organizatora imprezy, sponsorów czy patronów. Na bramie można nadrukować dowolną grafikę czy logo firmy, a przez to oddziaływać na świadomość i podświadomość potencjalnego klienta.

Zalety bram startowych

Bramy startowe wykonywane są z bardzo trwałych materiałów, zwykle z poliuretanu o gramaturze 300 g/m2  i tkaniny poliestrowej, powlekanej o gramaturze 220-297 g/m2. Zastosowanie tak trwałych materiałów pozwala na wygodne i bezpieczne użytkowanie bramy w każdych warunkach, nawet tych najmniej korzystnych, w deszczu czy w śniegu. Trwałość zastosowane materiału sprawia, że raz zakupiona brama z powodzeniem będzie służyć w kolejnych edycjach wydarzenia.

Rodzaje bram startowych

Bramy startowe występują w kilku rodzajach. Najpopularniejsze są bramy w formie łuku, dostępne są jednak także bramy proste i łamane, różniące się między sobą przede wszystkim kształtem. W zestawie znajduje się komplet linek do stabilnego montażu bramy na podłożu, a także śledzie i młotek do ich łatwego wbijania. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcji obsługi, pompka elektryczna oraz zestaw naprawczy na wypadek uszkodzenia mechanicznego, które jednak zdarza się naprawdę sporadycznie. Całość zapakowana jest w wygodną torbę transportową. Na życzenie klienta, brama startowa może posiadać oświetlenie LED, które podnosi atrakcyjność przedmiotu w oczach klienta. Bramy występują również w czterech rozmiarach, spośród których mniejsza ma wymiary 6x4m, największa natomiast 11,2×5,6 m. Im większa jest brama, tym większa przestrzeń na wykonanie nadruku, warto więc dobrze przemyśleć wybór, by zaprezentowana reklama była jak najskuteczniejsza i by docierała do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Więcej na temat bram startowych przeczytasz tutaj: https://sklep.grupaluxpol.pl/

Similar Posts