Biznes

Druk solwentowy do realizacji materiałów wielkoformatowych

Wydruki wielkoformatowe stają się z chęcią wybieraną formą reklamy zewnętrznej. Kiedy ktoś chce mieć pewność, że taka promocja będzie zrobiona perfekcyjnie, powinien zdecydować się na to, by zlecić wykonanie zamówienia z tego zakresu firmie Luxpol. Wszystko wyrabiane jest z zastosowaniem druku solwentowego, co przynosi idealne rezultaty.

Nowocześnie prosperująca drukarnia solwentowa

Na terenie firmy działa nowoczesna drukarnia solwentowa, wobec czego klienci mają pewność, że wszystko będzie realizowane wzorcowo, co przełoży się na trwałość pozyskiwanych wydruków. Zlecenie będzie wykonane o czasie i zgodnie z założeniami klienta.

Druk solwentowy może być wykorzystywany do zrobienia: bannerów, billboardów, plakatów, siatek wielkopowierzchniowych, folii oraz roll upów. Zastosowanie takich narzędzi odpornych na wpływ warunków atmosferycznych jest dobrze postrzegane i sprawi, że niezależnie od pogody nic nie ulegnie zniszczeniu. Każdy ma szansę dobrać tę formę promocji, jaka będzie najlepiej dopasowana do przesłania kampanii promocyjnej i do oczekiwań grupy docelowej.

Technologia solwentowa w Luxpol bazuje na tym, że zamiast atramentów wodnych wykorzystywane są pigmentowe atramenty z rozpuszczalników. To pozwala zrealizować takie elementy jak:

– baner Frontlit,

– baner Frontlit powlekany,

– baner Blockout,

– siatki laminowane B1,

– folie monomeryczne,

– folie przezroczyste,

– folie backlit,

– folie wylewane na samochody,

– folie polimerowe,

– folie OWV okienne,

– polycanvas – imitacje płótna,

– papier blue back side – billboardowy.

Reklamy XXL wykonywane są na podstawie technologii na tyle sprawdzonej i dlatego mogą finalnie tak świetnie się prezentować. Pracownicy od początku o wszystkim informują zleceniodawców i można na dowolnym etapie ingerować w wykonanie zamówienia.

 

Krótka charakterystyka druku solwentowego

W druku solwentowym można wyróżnić kilka rodzajów. Są one typowane na podstawie ilości rozpuszczalnika organicznego w bazie farby. Od tego też zależy rodzaj druku solwentowego. Można, korzystając z oferty https://grupaluxpol.pl/druk-wielkoformatowy/ liczyć na to, że będzie zrealizowany druk solwentowy:

– twardy, mający trwałość od 3 do 7 lat;

– mild, wytrzymały na 2 lata;

– eco poniżej 2 lat.

Składając zamówienie w drukarni można dowiedzieć się, że druk wielkoformatowy będzie:

– odporny na promieniowanie ultrafioletowe,

– przez długi czas miał zachowane pierwotne kolory,

– odporny na uszkodzenia mechaniczne,

– wytrzymały na ścieranie,

– odporny na zmiany temperatury i wpływ czynników atmosferycznych,

– z wyrazistymi kształtami i konturami.

To wszystko sprawia, że mimo, iż druk wielkoformatowy jest znany od dawna, a stale pojawiają się nowe formy promocji, to nadal wydruki XXL są chętnie wybierane przez przedsiębiorców. Wiedzą oni, że jest to sprawdzony sposób na zareklamowanie się i pozostawanie w świadomości odbiorców. I dzięki temu można liczyć na to, że wzrosną wyniki sprzedażowe oraz że będzie się lepiej postrzeganym na tle konkurencji.

Similar Posts