Turystyka

Majowy weekend – nurkowanie

Podczas majowego weekendu można wylegiwać się na działce, ale można również spakować sprzęt i pojechać żeby poprzebywać wtedy pod wodą. Tym bardziej, jeśli miejsce do nurkowana to będzie safari na Chorwacji.

Wystarczy w 2018 roku wziąć dwa dni wolnego, a będziemy mieć aż dziewięć dni urlopu. Cena takiej wyprawy jest wyższa nić w tej Egipcie, a to wszystko, dlatego że ilość komfortowo wyposażonych łodzi jest znikoma w Chorwacji. Nie powinno to nas jednak zrazić i powinniśmy sprawdzić jak to wszystko wygląda w podwodnym świecie. Będzie to wyprawa tygodniowa do Parku Narodowego Kornati. To są najpiękniejsze zakątki pod i nad wodą, dlatego warto tam spędzić, chociaż trochę czasu. Taka wyprawa to będzie coś, co pozwoli nam poznać całkowicie inny świat.

Nurkowa wyprawa do Chorwacji dla każdego

W cenie mamy zawarte dwa nurkowania każdego dnia plus jedno nocne. Łącznie przez tydzień będziemy mogli nurkować aż trzynaście razy. W cenie mamy również butle dwanaście litrów wraz z pasami balastowymi. Uczestniczy wyprawy mogą liczyć na pełne wyżywienie, kawę herbatę czy wodę. Pod wodą będzie z nami przewodnik. Kabiny są, klimatyzowane, dwuosobowe. Można na pokład za dodatkową opłatą wnieść alkohol. W pakiecie mamy również podatek klimatyczny czy opłaty portowe. Na miejsce trzeba dojechać we własnym zakresie, ale najlepiej jest to robić w większych grupach. Wtedy koszty rozkładamy na kilka osób i jest taniej. Jeśli chcemy więcej nurkować to do każdego razu trzeba doliczyć dwadzieścia euro. Mimo wysokich kosztów, jakie trzeba ponieść warto tam pojechać. Podwodny świat na pewno nam się spodoba i będziemy chcieli tam wracać jeszcze nieraz. Wszystkie ważne informacje o organizowanym w przyszłym roku wyjeździe znajdziemy na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/wyprawa-safari-nurkowe-weekend-majowy-chorwacji/. Dowiemy się ile jest jeszcze wolnych miejsc i ile taka cała wyprawa ma nas kosztować. Im wcześniej zrobimy sobie rezerwacje tym lepiej dla nas, bo miejsc cały czas ubywa.

Similar Posts