Biznes

Proste rzeczy do zapamiętania przy zakupie biżuterii

Wykonywanie własnej biżuterii to zabawny i opłacalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Wiele sklepów sprzedaje koraliki, zapięcia i zestawy do zaprojektowania własnej biżuterii. Starsze elementy można również znaleźć na wyprzedażach i rozebrać na części, aby stworzyć oszałamiające nowe elementy. W tym artykule znajdziesz kilka pomysłów na zaprojektowanie własnej biżuterii.Jeśli zobaczysz pierścionek, który twierdzi, że jest diamentem i ma srebrną oprawę, bądź bardzo ostrożny. Diamenty są tylko profesjonalnie oprawiane w białym złocie, żółtym złocie lub platynie. Bardzo rzadko i przeważnie nigdy nie zobaczysz pierścionka z brylantem oprawionego w srebro. Istnieje kilka rzadkich przypadków z kilkoma niskogatunkowymi diamentami osadzonymi w srebrze, ale zwykle tak się nie stanie. Jeśli widzisz sklep jubilerski z tą praktyką, zwykle sprzedają cyrkonie i twierdzą, że są diamentami.Jeśli zastanawiasz się nad tytanową obrączką, pamiętaj, że nie można jej zmienić rozmiaru i może być nieco trudniej ją odciąć w nagłych wypadkach niż pierścionki wykonane z metali szlachetnych. Pierścienie tytanowe są jednak mniej podatne na zginanie lub zgniatanie pod naciskiem, więc wypadek, który poważnie uszkodziłby złoty lub platynowy pierścionek, może nie uszkodzić pierścionka tytanowego.Jeśli zdecydujesz się na zakup biżuterii jako prezent, zrób to w sklepie, który umożliwia dokonywanie zwrotów! Nigdy nie wiesz, kiedy komuś po prostu nie spodoba się to, co wybierzesz, a o wiele łatwiej jest zabrać go ze sobą, gdy zwracasz kawałek, aby wybrać coś, co mu się podoba.Upewnij się, że Twoja biżuteria pasuje do co najmniej kilku Twoich strojów. Nie chcesz kupować ubrań, które możesz nosić tylko na specjalne okazje, ponieważ może to być niepraktyczne. Znalezienie prostych i eleganckich elementów pasujących do kilku strojów nie jest tak trudne, jak się wydaje i prawdopodobnie spodoba ci się wyszukiwanie!Nie martw się, ile kosztuje Twoja biżuteria. Najważniejsze jest to, aby wybrane przez Ciebie elementy odzwierciedlały Twoją indywidualność. Nie ma znaczenia, czy zapłaciłeś dolara, czy tysiąc, jeśli kochasz ten kawałek, noś go z pewnością. Proste rzeczy do zapamiętania przy zakupie biżuterii

Można również mieszać biżuterię kosztowną i tanią.Aby przekazać poczucie fizycznej sprawności, energii, pasji i miłości, szukaj kawałków, które zawierają ciemnoczerwone kamienie, takie jak rubiny i czerwone granaty.

Czerwień to szczególnie mocny kolor, który najlepiej nadaje się do odważnych pierścionków i naszyjników, które pozwalają kamieniowi zająć centralne miejsce. Rubiny są również powszechnie znane jako kamień narodzin w lipcu.Aby zadbać o diamentową biżuterię, potrzebujesz tylko szczoteczki do zębów dla dzieci, amoniaku, wody i miękkiej szmatki. Namaczasz biżuterię w odrobinie amoniaku zmieszanego z wodą, a następnie delikatnie szorujesz szczoteczką do zębów. Pomoże to usunąć cały gromadzący się na nim brud. Następnie spłucz wodą i osusz szmatką. Po tym będzie świecić jak nowa.Rozmiar pierścionków jest bardzo ważnym procesem przy zakupie pierścionków, zwłaszcza przy zakupie kompletów obrączek zaręczynowych lub ślubnych. Pierścionek o niewłaściwym rozmiarze może spowodować uszkodzenie samego pierścionka. Jeśli jest za duży, właściciel ryzykuje utratę pierścionka. Upewnij się, że rozmiar jest prawidłowy, nawet jeśli pierścionek jest niespodzianką. Lepiej być bezpiecznym niż żałować!Jak wspomniano na początku artykułu, tworzenie własnej biżuterii może być zabawną i dochodową przeszłością. Znajdowanie elementów do zaprojektowania biżuterii może być równie zabawne, jak tworzenie samej biżuterii. Mam nadzieję, że ten artykuł dostarczył Ci świetnych pomysłów i będziesz na dobrej drodze do zaprojektowania wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii w krótkim czasie.

Similar Posts