Rozrywka Turystyka

Dom do góry nogami – atrakcja w Zakopanem

Zakopane to miejsce, które ma wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich będzie dom postawiony do góry nogami. Trudno sobie wyobrazić, w jaki sposób w ogóle się taki dom stawia, ale widać, że się to udało. Dlaczego warto tam wejść?

Na pewno przede wszystkim, dlatego że nasz mózg wchodząc do takiego domu nie będzie wiedział, co się dzieje? Mamy sufit, po którym chodzimy, a podłogę mamy nad głową? Tak to jest możliwe, dlatego warto tam wejść i sprawdzić jak nasz mózg będzie reagował.

Taki dom jest w pełni wyposażony, co oznacza, że meble i wszystko inne się tam znajduje oczywiście jest to odwrotnie niż u nas. Dla dorosłych, ale i dla dzieci jest to bardzo duża atrakcja, dlatego jeśli jesteśmy w Zakopanem to na pewno warto tam się udać. Przekonamy się, że miejsce jest niepowtarzalne i że będziemy je polecać swoim znajomym i rodzinie.

Miejsce do spania w Zakopanem

Skoro spodobał nam się ten drewnianym dom do góry nogami to teraz przyszła pora na znalezienie noclegi dla siebie. Może też chcemy spać w domku drewnianym? Dla wymagających domek Litwor to będzie coś, czym powinni się zainteresować. Domek ma aż dwa poziomy, dlatego zmieści się tam aż sześć osób. Ogromną zaletą tego domu jest blisko centrum Zakopanego. Nasz domek będzie do głównych atrakcji tylko dziesięć minut. Domek na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze, ale na żywo wygląda jeszcze lepiej. To, dlatego warto wynająć sobie tam kilka dni i przekonać się jak to jest mieszkać w góralskim domku z pełnym wyposażeniem.

Trzeba tylko sprawdzić czy domek jest wolny w tym terminie, który nas interesuje. Zainteresowanie tym pięknym domkiem jest bardzo duże, dlatego trzeba się spieszyć. Informacje o ofercie znajdziemy na stronie domki Zakopane. Wybór domków o różnym standardzie i różnych cenach jest w tym serwisie bardzo duży, dlatego każdy z nas będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zakopane czeka na nas i ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji, z których już dzisiaj możemy skorzystać.

Similar Posts