Finanse

Rozwód i podział majątku

Jednym udaje się wytrwać w małżeństwie całe życie, a innym nie. Nigdy nie wiemy, do której grupy będziemy się zaliczać. To, dlatego do kancelarii prawnej trafiają osoby, które chcą rozwodów. Jedni są po ślubie dziesięć lat, a inni kilka miesięcy.

Sytuacje zdarzają się różne i dopiero po ślubie wyjdzie wszystko, o czym do tej pory nie wiedzieliśmy. Dla nas najważniejsze jest to żeby sprawę prowadził ktoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Jeśli mamy do podziału majątek taki jak dom, mieszkanie, samochód, akcje i inne zyski to trzeba będzie się tym podzielić. Jeśli mamy prawnika, który zna się na tym dobrze to można dla siebie uzyskać bardzo dużo pieniędzy. Doświadczenie ma tutaj ogromne znaczenie i trzeba na to zwracać uwagę. Chcemy przecież jak najwięcej zyskać, a jak najmniej stracić, a doświadczenie ma na to duży wpływ.

Zakończenie sprawy
Jeśli dwie strony dogadują się ze sobą i widzą, że jeśli pójdą na ugodę to będzie dla nich korzystniejsze to sprawa zostanie załatwiona bardzo szybko. Można podpisać umowę i wtedy jedna strona dostaje taką część majątku, a druga taką. Proste? Bardzo proste, ale mało, kiedy właśnie tak się dzieje. Najczęściej walka przenosi się na salę sądową, a wtedy to sędzia będzie decydował, co komu się należy. Decyzja może być bardzo różna.

Jedna strona może nie dostać nic, a druga wszystko. Mogą obie dostać po równo. Zdarzają się też takie sytuacje, że jedna ze stron musi spłacać drugą. Rozwód to tak naprawdę nie koniec naszych problemów i trzeba mieć tego świadomość. Im lepsza kancelaria prawna zajmie się podziałem naszego majątku tym lepiej dla nas. Oznacza to, że więcej zyskamy na tym, a druga strona niestety będzie musiała przegrać. W takiej sytuacji jedyne, co nam pozostaje to postawić na kancelarią prawną rozwód i podział majątku Warszawa, bo oni na pewno nam pomogą. Dla nich takie sprawy są bardzo łatwe, bo zajmują się tym bardzo często. Mają tak duże doświadczenie, że my na pewno będziemy ze współpracy z nimi bardzo zadowoleni.

Similar Posts